Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przyczepy ciężarowe stanowią ważny element w ofercie naszego sklepu, ponieważ doskonale wiemy, że na co dzień są niezbędne wielu użytkownikom, zwłaszcza biznesowym. Przyczepa ciężarowa wkracza do gry tam, gdy mniejszy egzemplarz nie może poradzić sobie z przewiezieniem ładunku o dużej masie i gabarytach. W naszym sklepie stawiamy na urozmaicone propozycje. Każda przyczepa samochodowa ciężarowa dostępna w ofercie ma swoje unikalne zalety.

Wyświetlanie 1–6 z 14 wyników

Przyczepy ciężarowe – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepy ciężarowe to egzemplarze, których dopuszczalna masa całkowita wynosi 751kg-3500kg. Oznacza to w praktyce, że do legalnego posługiwania się nimi nie wystarczy prawo jazdy kategorii B. Przyczepa ciężarowa musi być prowadzona przez kierowcę posiadającego stosowne uprawnienia, czyli kategorię B + E. Z tego powodu najczęściej korzystają z niej profesjonaliści.

Jakie zastosowanie ma przyczepa ciężarowa?

Wysoka dopuszczalna masa całkowita przekłada się na uniwersalność tych modeli. Przyczepy samochodowe ciężarowe przewożą na co dzień naprawdę imponujące ładunki. Należą do nich między innymi:

  • materiały budowlane i kruszywo,
  • urządzenia i maszyny budowlane,
  • drewno,
  • meble i elementy wyposażenia ogrodu,
  • konstrukcje metalowe i złom,
  • mniejsze pojazdy, w tym motocykle.

Przyczepa ciężarowa samochodowa charakteryzuje się naprawdę zróżnicowanym zastosowaniem.

Przyczepa ciężarowa – najważniejsza zalety

Wymieniając zalety, którymi odznaczają się przyczepy ciężarowe, trudno pominąć bardzo dużą przestrzeń ładunkową w porównaniu do przyczep lekkich, a także możliwość przewozu towaru o bardzo dużej masie.

Uwagę zwraca też wzmocniona konstrukcja, przekładająca się na wyższą stabilność i bezpieczeństwo. Przyczepa ciężarowa zazwyczaj posiada co najmniej dwie osie, a to w połączeniu z kołem prowadzącym pozwala uniknąć kołysania się pojazdu, nawet w przypadku trudnych warunków atmosferycznych.

Przyczepy ciężarowe dostępne w urozmaiconych wariantach

Kształtując asortyment naszego sklepu obejmujący przyczepy ciężarowe, zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Dlatego każdy model posiada swoje unikalne zalety. Przyczepa samochodowa ciężarowa może być rozmiarem przestrzeni ładunkowej idealnie dopasowana do potrzeb użytkownika i jego możliwości garażowania.

W naszej ofercie znajdują się też kiprowane przyczepy samochodowe ciężarowe. Rozwiązanie polega na tym, że przyczepa ciężarowa może działać jak wywrotka. Zdecydowanie ułatwia to rozładunek niektórych towarów, na przykład kruszywa. Za sprawną pracę systemu odpowiada pompa elektryczna, w jaką wyposażona jest przyczepa ciężarowa samochodowa.

Przyczepa samochodowa ciężarowa – sprzedaż i wynajem

Przyczepy ciężarowe to jeden z fundamentów oferty naszego sklepu. Jednocześnie doskonale wiemy, że przyczepa ciężarowa nie jest tania, a niektórzy użytkownicy nie muszą korzystać z niej na co dzień. Dlatego oprócz zróżnicowanych wariantów cenowych wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o możliwość wynajmu przyczepy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość