Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Dedlo staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich potencjalnych klientów, dlatego w ofercie naszego sklepu dostępne są również kipry. Te dość potężne przyczepy wywrotki świetnie nadają się między innymi do przewozu kruszywa i mogą w tym zadaniu znakomicie zastąpić pojazd ciężarowy, przy czym charakteryzują się znacznie niższymi cenami, a jednocześnie ogromną wygodą z punktu widzenia użytkownika. Każda przyczepa wywrotka dostępna w naszej ofercie posiada swoje unikalne zalety.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przyczepa wywrotka – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepy wywrotki z naszej oferty charakteryzują się dopuszczalną masą całkowitą sięgającą 3500 kg, choć w przypadku niektórych kompaktowych modeli jest ona nieco niższa. Oznacza to w praktyce, że do prowadzenia takiego pojazdu konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B + E. 

Bardzo często przyczepa wywrotka jest wybierana przez posiadaczy małych biznesów, którym ułatwia codzienną pracę, ale część właścicieli to prywatni użytkownicy, którzy w ten sposób mogą transportować między innymi materiały budowlane na własne potrzeby.

Przyczepy wywrotki dwuosiowe i trzyosiowe

Kiper to przyczepa wywrotka, która występuje zarówno w wariancie dwuosiowym, jak i trzyosiowym. W tym drugim przypadku dodatkowa oś daje właścicielowi pojazdu wymierne korzyści. Tak skonstruowana przyczepka samochodowa wywrotka jeszcze lepiej radzi sobie w trudnym terenie, ponieważ jest mniej podatna na przechył. Trudne warunki drogowe przestają być problemem z punktu widzenia kierowcy, a przecież pojazdy tego typu często eksploatowane są z dala od stabilnego asfaltu.

Przyczepka samochodowa wywrotka o zróżnicowanym zastosowaniu

Kipry znajdują dość szerokie zastosowanie wśród swoich użytkowników. Głównym przeznaczeniem, do którego służy przyczepka samochodowa wywrotka jest oczywiście transport materiałów sypkich. Zaliczają się do nich między innymi piasek, żwir, kamienie czy kruszywo. Jednak kiper jest spotykany także w innych branżach, na przykład rolniczej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć przyczepy wywrotki na przykład do przewozu zboża.

Kiper w różnych wariantach dostępny w ofercie Dedlo

Każda przyczepa wywrotka dostępna w ofercie naszego sklepu jest wyposażona w pompę elektryczną. Decyduje to o ogromnej ergonomii. Rozładunek towaru przyczepy wywrotki odbywa się niezwykle sprawnie, dzięki czemu pojazd może szybko wyruszyć w kolejny kurs.

Poza tą wspólną cechą przyczepy wywrotki ze sklepu Dedlo posiadają swoje unikalne wyróżniki. Chodzi między innymi o zróżnicowaną długość i szerokość przestrzeni ładunkowej. Poza tym każda przyczepa wywrotka dostępna w ofercie jest nieco innym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Na uwagę zasługują egzemplarze ze wzmocnioną ramą z blachy stalowej, przeznaczone do przewozów najcięższych ładunków. Jeśli chodzi o ułatwiony załadunek i rozładunek, sprawdzonym rozwiązaniem są zdejmowane boczne burty.

Wszystkie egzemplarze charakteryzują się solidnością wykonania i wytrzymałością, które przekładają się na wiele lat eksploatacji. Wierzymy, że w naszej ofercie każdy potencjalny nabywca znajdzie idealną przyczepę wywrotkę spełniającą jego oczekiwania!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość