Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Większość przyczep samochodowych posiada standardową zabudowę w wariancie „skrzynia na kołach”. Cechują się one dość uniwersalnym zastosowaniem, ale nie nadają się do wszystkiego, dlatego w naszej ofercie znalazły się również przyczepy kontenerowe. Niektóre ładunki wymagają szczególnego zabezpieczenia przed kradzieżą lub działaniem warunków atmosferycznych. Przyczepa kontenerowa znakomicie spisuje się w takich okolicznościach. Zapraszamy do przeglądu i wyboru pojazdów, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przyczepy kontenerowe zróżnicowanej dopuszczalnej masie całkowitej

Na drogach można spotkać przyczepy kontenerowe o zróżnicowanych gabarytach, które różnią się pomiędzy sobą między innymi długością, ładownością i liczbą osi. Z punktu widzenia użytkownika bardzo ważnym parametrem jest dopuszczalna masa całkowita pojazdu. Stanowi ona granicę załadunku towaru, ale nie tylko, ponieważ gdy nie przekracza 750 kg, przyczepa kontenerowa, a konkretnie zespół pojazdów, w którego w skład ona wchodzi, może być prowadzony kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii B.

Większość egzemplarzy dostępnych w naszej ofercie zalicza się właśnie do tej grupy. Pozostałe, większe przyczepy kontenerowe wymagają dodatkowych uprawnień, w postaci prawa jazdy kategorii B + E.

Przyczepa kontenerowa, czyli bezpieczny transport ładunku

Jeśli pragniesz przetransportować towar o znacznej wartości, przyczepka kontenerowa stanowi strzał w dziesiątkę. Towar znajdujący się w środku nie kusi wizualnie potencjalnych złodziei. Przede wszystkim przyczepa kontenerowa stanowi jego doskonałe zabezpieczenie.

Dwuskrzydłowe drzwi znajdujące się z tyłu pojazdu są zamykane na kluczyk, a więc osoby niepowołane nie mogą dostać się do towaru w trakcie postoju, a właściciel może na jakiś czas pozostawić pojazd na parkingu. Szeroko otwierane skrzydła drzwi ułatwiają załadunek i rozładunek towaru. 

Przyczepa kontenerowa w różnych wariantach konstrukcyjnych

Każda przyczepka kontenerowa dostępna w ofercie sklepu Dedlo charakteryzuje się zastosowaniem nieco innych rozwiązań. Zależnie od potrzeb użytkownicy mają do wyboru przyczepy kontenerowe wyposażone w osie hamowane i niehamowane. To pierwsze rozwiązanie ułatwia prowadzenie zespołu pojazdów, natomiast drugie jest zupełnie wystarczające do większości zastosowań, a dzięki temu przyczepka kontenerowa odznacza się sporo niższą ceną. 

Powierzchnie wykonane z wodoodpornej sklejki znakomicie zabezpieczają ładunek przed działaniem warunków atmosferycznych. Nasze przyczepy kontenerowe mogą być bez przeszkód eksploatowane również w trakcie deszczu i śniegu. Garażowanie przyczepy nie jest niezbędne. Stabilność w trakcie postoju zapewniają dołączone do niektórych egzemplarzy podpory tylne. Wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie koła podporowego.

Przyczepka kontenerowa – możliwe zastosowania

Jeśli chodzi o walory użytkowe, przyczepka kontenerowa ma praktycznie nieograniczone zastosowanie. Dzięki niej właściciel samochodu osobowego może w razie potrzeby korzystać z funkcjonalności pojazdu dostawczego. Przewóz mebli, urządzeń elektrycznych, sprzętu sportowego, niektórych materiałów budowlanych? W kontenerze każdy rodzaj towaru pozostaje bezpieczny. Zapraszamy do wyboru solidnie wykonanej i wszechstronnej przyczepy kontenerowej!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość