Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Każdy pojazd dostępny w naszym asortymencie posiada swoje unikalne zalety, Dlatego stawiamy na zróżnicowaną ofertę. Siłą rzeczy musiały się w niej znaleźć także wywrotki jednoosiowe. Zazwyczaj wywrotka jednoosiowa jest lekkim i łatwym w prowadzeniu pojazdem. Z tego rozwiązania korzystają więc zarówno profesjonaliści, jak i indywidualni użytkownicy. Jednoosiowa wywrotka posiada bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i sprawdź, które przyczepy wywrotki jednoosiowe najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Przyczepa Temared Prakti 2312 uchylna o DMC 750kg

  4,300.00  brutto (3,495.93  netto)

  DMC min. [kg]: 300
  DMC max. [kg]: 750
  Ładowność. [kg]: 570
  Długość przestrzeni ładunkowej [mm]: 2305
  Szerokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 1260
  Wysokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 400

  Kup teraz
 • Przyczepa Temared Prakti 2312/R Resorowana o DMC 750kg

  5,100.00  brutto (4,146.34  netto)

  DMC min. [kg]: 300
  DMC max. [kg]: 750
  Ładowność. [kg]: 544
  Długość przestrzeni ładunkowej [mm]: 2305
  Szerokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 1260
  Wysokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 400

  Kup teraz
 • Przyczepa Temared Prakti 2612 o DMC 750kg

  4,500.00  brutto (3,658.54  netto)

  DMC min. [kg]: 300
  DMC max. [kg]: 750
  Ładowność. [kg]: 556
  Długość przestrzeni ładunkowej [mm]: 2640
  Szerokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 1260
  Wysokość przestrzeni ładunkowej [mm]: 400

  Kup teraz

Wywrotki jednoosiowe – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepka jednoosiowa wywrotka to najczęściej bardzo lekki pojazd, co przekłada się na jego dopuszczalną masę całkowitą. Jeśli ta nie przekracza 750 kg, przyczepa jednoosiowa wywrotka może być bez przeszkód prowadzona przez posiadacza prawa jazdy kategorii B. W przypadku większej masy konieczne są dodatkowe uprawnienia. Taka wywrotka jednoosiowa wymaga kategorii B + E.

Jakimi zaletami wyróżnia się wywrotka jednoosiowa?

Jeśli chodzi o gabaryty i konstrukcję, wywrotki jednoosiowe są cenione przez użytkowników ze względu na łatwość ich prowadzenia. Jednoosiowa wywrotka pozwala na łatwe manewrowanie zespołem pojazdów. To nie wszystko. W razie potrzeby i braku dostępnej przestrzeni, przyczepa wywrotka jednoosiowa może być przesuwana siłą ludzkich mięśni.

Przyczepa jednoosiowa wywrotka znacząco przyspiesza rozładunek niektórych towarów, zwłaszcza tych sypkich. Wystarczy przechylić ładownię, aby przyczepka jednoosiowa wywrotka szybko się opróżniła i była gotowa do kolejnego kursu.

Przyczepa jednoosiowa wywrotka – rozwiązanie konstrukcyjne

Wywrotki jednoosiowe dostępne w naszym sklepie odznaczają się ogromną ergonomią. W wielu egzemplarzach sprawny rozładunek ułatwia pompa elektryczna. Jedna oś i krótka ładownia sprawiają, że przyczepy jednoosiowe wywrotki dość łatwo docierają w miejsca niedostępne dla większych pojazdów i mogą zostać szybko rozładowane.

Przyczepa wywrotka jednoosiowa – potencjalne zastosowania

Wachlarz zastosowań, jakim wyróżnia się wywrotka jednoosiowa jest bardzo szeroki. Wywrotki jednoosiowe są wybierane zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Bardzo często przyczepa jednoosiowa wywrotka jest spotykana w branży rolniczej, gdzie idealnie spisuje się w transporcie plonów na krótszy dystans. Ponadto przyczepy jednoosiowe wywrotki doskonale sprawdzają się w transporcie materiałów sypkich – kruszywa, piasku, cementu, ale również gruzu.

Przyczepy jednoosiowe wywrotki dostępne również w ramach wynajmu

Przyczepa wywrotka jednoosiowa jest Ci potrzebna tylko od czasu do czasu? W takim razie nie musisz inwestować we własny pojazd. W Dedlo proponujemy również wynajem w kilku lokalizacjach w Polsce, a przyczepka jednoosiowa wywrotka również wchodzi w skład naszej oferty. Wybierz egzemplarz, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i skontaktuj się z nami! Znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie w postaci zakupu lub wynajmu. Doskonale przemyślana konstrukcyjnie i ergonomiczna przyczepa jednoosiowa wywrotka z pewnością znaczącą ułatwić Ci pracę!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość