Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Dedlo staramy się zadbać o potrzeby wszystkich naszych klientów, dlatego w asortymencie naszego sklepu znalazły się również pojazdy do zadań specjalnych. Na takie miano z całą pewnością zasługują przyczepy trzyosiowe. Ogromna ładowność w połączeniu z bezpieczeństwem i stabilnością podczas jazdy sprawiają, że przyczepka trzyosiowa jest często spotykana na budowach, w branży transportowej, a także występuje w formie lawety. Sprawdź, które przyczepy trzyosiowe dostępne w naszym sklepie najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie 1–6 z 8 wyników

Przyczepa trzyosiowa a dopuszczalna masa całkowita pojazdu

Praktycznie wszystkie przyczepy trzyosiowe łączy jedna cecha – bardzo wysoka dopuszczalna masa całkowita, która sięga zazwyczaj 3500 kg. Ogromna ładowność i długość ma swoją cenę. Do prowadzenia zespołu pojazdów, w którego skład wchodzi trzyosiowa przyczepa konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B + E. Przyczepa trzyosiowa jest zatem rozwiązaniem wykorzystywanym głównie przez profesjonalistów, choć zdarzają się użytkownicy indywidualni, którzy zdobywają niezbędne uprawnienia, by do różnych celów wykorzystywać przyczepy trzyosiowe.

Jakie korzyści daje przyczepka trzyosiowa?

Przyczepa trzyosiowa niemal zawsze charakteryzuje się ogromną przestrzenią ładunkową. W naszym sklepie można znaleźć egzemplarze, których długość sięga nawet 8 m. Tak długa przyczepka trzyosiowa wymaga ogromnej wytrzymałości i stabilności, a to właśnie zapewnia zastosowanie aż sześciu kół.

Wszystkie przyczepy trzyosiowe są bardzo wygodne w prowadzeniu, biorąc pod uwagę wielkość pojazdu i nawet najcięższe ładunki pozostają dzięki temu bezpieczne w trakcie transportu. Przyczepa trzyosiowa znakomicie wywiązuje się ze swojego zadania podczas jazdy po trudnym podłożu, a takie można spotkać na przykład na terenach inwestycji budowlanych.

Trzyosiowa przyczepa w formie lawety

Ze względu na swoje gabaryty przyczepy trzyosiowe zazwyczaj mają specjalistyczne przeznaczenie. Ostatecznie zależy ono od konstrukcji pojazdu. Dobrym tego przykładem jest przyczepa trzyosiowa w formie lawety. Takich modeli nie brakuje w naszym sklepie i stanowią one ciekawą alternatywę dla tradycyjnych lawet. Trzyosiowa przyczepa w wersji lawety najczęściej ma uniwersalne przeznaczenie, odznacza się dużą długością i dzięki temu można nią transportować również większe pojazdy.

Przyczepa trzyosiowa kiprowana

Kolejnym popularnym wariantem dostępnym w naszym asortymencie jest przyczepa trzyosiowa kiprowana. Kto powinien zdecydować się na takie rozwiązanie? Przyczepka trzyosiowa kiprowana ułatwia rozładunek niektórych towarów, takich jak plony zbożowe, kruszywo, gruz i wszystkie materiały o sypkim charakterze.

Przyczepa trzyosiowa do przewozu sprzętu budowlanego

Specjalne rozwiązania konstrukcyjne oraz ogromną wytrzymałość prezentują przyczepy trzyosiowe przeznaczone do przewozu maszyn budowlanych. Taki pojazd wytrzymuje ogromne obciążenie, a przyczepka trzyosiowa może bez przeszkód dojechać na miejsce po nieutwardzonej drodze i poruszać się po terenie inwestycji. Antypoślizgowa podłoga gwarantuje bezpieczeństwo ładunku. Z kolei gdy przyczepa trzyosiowa jest wyposażona w dwie osie skrętne, zdecydowanie łatwiejsze staje się manewrowanie zespołem pojazdów.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami obejmującymi przyczepy trzyosiowe i wybierz egzemplarz idealnie skrojony do Twoich potrzeb!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość