Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sklep Dedlo powstał, by wspierać przedsiębiorców w ich codziennej pracy oraz użytkowników indywidualnych, którzy od czasu do czasu przewożą większe towary. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdują się profesjonalne, ergonomiczne i uniwersalne przyczepy budowlane. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze różnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego każda przyczepka budowlana ma swoje unikalne cechy i zalety. Wszystkie egzemplarze łączy najwyższa jakość.

Wyświetlanie 1–6 z 30 wyników

Przyczepa budowlana – dopuszczalna masa całkowita

Kluczową cechą, którą wyróżniają się poszczególne przyczepy budowlane jest dopuszczalna masa całkowita. Z oczywistych względów determinuje ona funkcjonalność i możliwości zastosowania danego modelu, ale nie tylko. Jeśli dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg, korzystać z przyczepy może każdy posiadacz prawa jazdy kategorii B. W przeciwnym razie konieczne są dodatkowe uprawnienia w postaci kategorii B + E.

Przyczepy wyposażone w jedną lub dwie osie

Mniejsze przyczepki budowlane nierzadko wyposażone są w zaledwie jedną oś. Takie rozwiązanie ma swoje zalety. Jednoosiowa przyczepa budowlana jest zazwyczaj lżejsza i znacznie łatwiej się nią manewruje. Ponadto przyczepka budowlana jednoosiowa pozwala na jej łatwe przesuwanie również po odłączeniu od pojazdu. To dość wygodne w miejscach, gdzie brakuje przestrzeni.

Przyczepa budowlana dwuosiowa stanowi z kolei lepszy wybór dla użytkowników, którym zależy na zachowaniu większej stabilności podczas jazdy. Atut szczególnie uwidacznia się w trakcie jazdy po gorszych drogach lub w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo przyczepy budowlane dwuosiowe to zazwyczaj modele większe i cięższe, a co za tym idzie zdolne do przewożenia większych ładunków.

Przyczepy budowlane o uniwersalnym przeznaczeniu

Przyczepy budowlane dostępne w naszej ofercie charakteryzują się zróżnicowanymi konstrukcjami, a więc również uniwersalnym przeznaczeniem. Korzystają z nich między innymi filmy budowlane, ekipy remontowe, a także prywatni użytkownicy, którzy transportują ładunki na przykład na działkę lub samodzielnie przeprowadzają zaawansowane prace remontowe czy ogrodowe.

Przyczepa budowlana znakomicie nadaje się do przewozu kruszywa, materiałów budowlanych, gruzu czy narzędzi. Wystarczy, że jest wyposażona w burty. Doraźnie przyczepki budowlane mogą spełniać także inne zastosowania, takie jak transport opału, odpadów, złomu czy mebli. Wachlarz potencjalnych zastosowań zwiększa się, gdy przyczepka budowlana posiada możliwość zamontowania plandeki, która chroni ładunek przed działaniem warunków atmosferycznych.

Przyczepki budowlane przeznaczone do przewozu maszyn

W naszej ofercie dostępne są nie tylko przyczepy budowlane z burtami. Osobną kategorię stanowią modele przeznaczone do przewozu maszyn budowlanych. Egzemplarze te są dodatkowo wyposażone w najazd i specjalne mechanizmy mocujące, którym zadaniem jest unieruchomienie ładunku. Przedsiębiorstwa, które zaopatrują się w naszym sklepie w przyczepki budowlane, bardzo często są zainteresowane również takim typem przyczep. Zapraszamy do zapoznania się z tą szeroką kategorią produktową i wyboru optymalnej przyczepy!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość