Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przyczepka motocyklowa stanowi coraz częstszy widok na polskich drogach. Pasja motoryzacyjna nie zna granic, dlatego małe pojazdy, takie jak motocykle i quady są chętnie transportowane przez ich właścicieli w teren, gdzie mogą oni z przyjemnością oddawać się swojemu hobby. Poza tym przyczepy na motocykle są wykorzystywane przez profesjonalnych zawodników i przedsiębiorców zajmujących się wynajmem tego typu pojazdów. W Dedlo nie mogliśmy zapomnieć o tej grupie klientów. Interesuje Cię funkcjonalna, solidna i bezpieczna przyczepka motocyklowa? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie 1–6 z 9 wyników

Przyczepy na motocykle – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepka motocyklowa miewa zróżnicowaną dopuszczalną masę całkowitą. Niesie to za sobą pewną ważną konsekwencję. Gdy przyczepy na motocykle legitymują się DMC max do 750 kg, oznacza to, że mogą z nich korzystać posiadacze prawa jazdy kategorii B. W przypadku wyższej dopuszczalnej masy całkowitej konieczne są dodatkowe uprawnienia. Wówczas przyczepa na motocykle wymaga od kierującego posiadania kategorii B+E.

Przyczepka motocyklowa dla profesjonalistów i hobbystów

Przyczepy motocyklowe są wybierane zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W pierwszym przypadku pomagają w codziennym realizowaniu hobby. Przyczepka do transportu motocykla pozwala zabrać pojazd w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. To rozwiązanie szczególnie doceniają właściciele motocykli typu enduro.

Druga kategoria użytkowników to zespoły sportowe, zawodnicy, jak również właściciele wypożyczalni podobnych pojazdów. Przyczepka na motocykl zwiększa możliwy zasięg prowadzenia biznesu, bo maszynę można wówczas dostarczyć na dowolny tor lub miejsce rozgrywania zawodów. 

Przyczepa na motocykl z wygodnym załadunkiem

W Dedlo uważamy, że przyczepka do motocykla powinna maksymalnie ułatwiać życie użytkownikowi. Załadunek maszyny nie musi być trudnym wyzwaniem. Z myślą o posiadaczach motocykli o niskim kącie najazdu udostępniliśmy w naszym asortymencie przyczepy motocyklowe z możliwością wygodnego załadunku poprzez hydrauliczne obniżenie powierzchni transportowej. Oczywistym rozwiązaniem, które posiada przyczepka na motocykl, jest ergonomiczna prowadnica najazdowa. 

Przyczepy na motocykl umożliwiające bezpieczny transport

Kolejnym priorytetem naszego sklepu jest bezpieczny transport. Z tego powodu każda przyczepka na motocykl dostępna w naszym asortymencie posiada rozwiązania pozwalające doskonale unieruchomić maszyny na czas ich przewozu. Służą do tego między innymi szyny zabezpieczające, regulowane uchwyty i mechaniczne blokatory kół. Dzięki temu przyczepka do motocykla radzi sobie z transportem pojazdów o różnej charakterystyce, masie i rozmiarach. 

Przyczepa motocyklowa o dużej wytrzymałości

Przyczepka motocyklowa musi działać niezawodnie, a o tym decyduje między innymi solidna konstrukcja. Rama nośna z giętych profili blachy stalowej ocynkowanej i skręcanej śrubami to jedno ze sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie. Przyczepy na motocykle dostępne w naszym sklepie powinny służyć swoim użytkownikom przez wiele długich lat jako pojazdy odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. 

Przyczepka do przewozu motocykla mieszcząca więcej niż jeden pojazd

Pasja motoryzacyjna bywa dzielona z przyjaciółmi, dlatego dla wielu użytkowników optymalnym wyborem jest przyczepka do przewozu motocykli, która może pomieścić więcej niż jeden pojazd. Oczywiście takich egzemplarzy nie brakuje w sklepie Dedlo. Co ważne, niezależnie od liczby przewożonych maszyn, wszystkie pozostają bezpiecznie i stabilnie przymocowane do przyczepy.

Przyczepka motocyklowa również do wynajęcia

Jeśli przyczepka motocyklowa ma służyć Ci tylko od czasu do czasu i nie chcesz ponosić zbyt dużych kosztów, nie musisz decydować się na zakup używanego i kiepskiej jakości sprzętu. W takim przypadku zdecydowanie lepiej wybrać wynajem, który w Dedlo jest możliwy w kilku lokalizacjach w Polsce. Poznaj szczegółowo poszczególne pojazdy i sprawdź, która przyczepka motocyklowa najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość