Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Szukasz stabilnej w prowadzeniu przyczepy, która poradzi sobie z dość wrażliwymi na uszkodzenia ładunkami, nawet w trudnym terenie? Optymalnym rozwiązaniem powinna okazać się przyczepka samochodowa na resorach, zwłaszcza że większość dostępnych egzemplarzy nie wymaga do prowadzenia specjalnych uprawnień. Sprawdź, czym charakteryzują się przyczepki samochodowe na resorach dostępne w ofercie sklepu Dedlo i wybierz egzemplarz idealnie dostosowany do Twoich potrzeb jako profesjonalisty lub użytkownika indywidualnego!

Wyświetlanie 1–6 z 7 wyników

Przyczepka samochodowa na resorach – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepki na resorach dostępne w tej kategorii produktów to przede wszystkim pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 750 kg. Jest to bardzo ważna informacja z punktu widzenia potencjalnego nabywcy. Przyczepa na resorach o takich parametrach może być prowadzona przez posiadacza prawa jazdy kategorii B, a więc każdą osobę uprawnioną do kierowania samochodami osobowymi. Gdy DMC pojazdu jest wyższa, od kierowcy wymagane są dodatkowe uprawnienia w postaci prawa jazdy kategorii B + E. Oczywiście dopuszczalna masa całkowita sprawia, że ten typ przyczepki na resorach nie pozwala zabrać ze sobą najcięższych ładunków. 

Przyczepki na resorach a liczba osi pojazdu

W tej kategorii znajdują się przyczepki samochodowe na resorach wyposażone w jedną oś. Takie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Z punktu widzenia mniej doświadczonego użytkownika jednoosiowa przyczepka samochodowa na resorach jest nieco mniej stabilna w trakcie prowadzenia i wymaga większej uwagi.

Jednocześnie stawiamy na egzemplarze wyposażone w koła podporowe, które poprawiają stabilność. Jednoosiowa przyczepka na resorach jest natomiast doceniana ze względu na swoją mobilność. Takim pojazdem zdecydowanie łatwiej się manewruje i można w nim dotrzeć w miejsca niedostępne dla innych przyczep. 

Jakie zalety prezentują przyczepki na resorach?

Skupmy się na kluczowym elemencie konstrukcji, jakim jest zawieszenie. Przyczepka samochodowa na resorach charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i zapewnia ładunkowi większy poziom stabilności. Jeśli zamierzasz transportować nieco cięższe, albo bardziej wrażliwe na uszkodzenia towary, przyczepki samochodowe na resorach z pewnością stanowią optymalny wybór. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że przyczepka na resorach o wiele lepiej radzi sobie na nierównym terenie, na przykład nieutwardzonych drogach. 

Wybierz przyczepę na resorach o optymalnej konstrukcji

W naszym sklepie znajdziesz przyczepki na resorach odpowiadające na zróżnicowane potrzeby potencjalnych użytkowników. Poszczególne egzemplarze różnią się między sobą długością i szerokością, a co za tym idzie powierzchnią przestrzeni załadunkowej. W konkretnych przyczepach przewidziano przydatne udogodnienia, takie jak wodoodporna podłoga czy burty wykonane ze stali ocynkowanej. Jeśli zależy Ci na większej stabilności pojazdu, Twoje oczekiwania powinna spełnić przyczepa na resorach posiadająca dodatkowe koło podporowe. Masz zamiar transportować motocykle? W naszym sklepie znajdziesz przyczepki na resorach przystosowane również do tego celu.

Wybierz kompaktową przyczepkę na resorach, która znakomicie poradzi sobie ze zróżnicowanymi ładunkami!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość