Skip to content Skip to footer

Dedlo to nie tylko sklep, w którym każdy znajdzie idealnie dopasowaną do poszczególnych zastosowań, funkcjonalną i wytrzymałą przyczepę samochodową. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że część naszych potencjalnych klientów na co dzień nie przewozi większych ładunków i niekoniecznie dysponuje przestrzenią, w której może wygodnie i bezpiecznie zaparkować pojazd. Dlatego działamy również jako wypożyczalnia przyczep samochodowych w kilku lokalizacjach na terenie kraju. U nas wynajem przyczepy odbywa się na elastycznych zasadach – na godziny, dni, a nawet na miesiąc. Dysponujemy jakościowym sprzętem, dlatego wynajem przyczepki samochodowej w Dedlo jest bezpieczny i skuteczny. Zapoznaj się z naszą ofertą i wypożycz przyczepę, która idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania!

Cennik
l.p. Opis Hamulec Plandeka Producent DMC SZER WYS Doba 4h
1 PRO 2012 NIE NIE TEMARED 750kg 200cm 126cm 40cm 60 zł 50 zł
2 PRO 2612 NIE NIE TEMARED 750kg 264cm 126cm 40cm 60 zł 50 zł
3 PRO 3015 NIE TAK TEMARED 750kg 300cm 150cm 40cm 70 zl 50 zł
Zadzwoń lub napisz do nas

Dlaczego wynajem przyczepy się opłaca?

Wynajem przyczep stanowi sprawdzoną opcję dla każdego właściciela samochodu, który tylko od czasu do czasu lub jednorazowo przewozi większe ładunki. Podróżnicy, którzy jedynie co kilka lat wyruszają w trasę kamperem, nie decydują się z tego powodu na zakup pojazdu kempingowego. Miłośnicy kajaków najczęściej wynajmują je na miejscu tuż przed spływem. Z kolei turyści zwiedzający odległe rejony Europy i świata wypożyczają na miejscu samochody, by być niezależnym od lokalnych środków transportu zbiorowego.
Wypożyczalnia przyczep wypełnia podobną niszę w przypadku przewozu towarów. Zwłaszcza, kiedy ma on charakter sporadyczny. Decydując się na wynajem przyczepy, korzystasz z niej tylko wtedy, kiedy to potrzebne i nie musisz martwić się parkingiem oraz ubezpieczeniem, ani ceną zakupu.

Wypożyczalnia przyczep samochodowych dopasowanych do potrzeb klienta

Wypożyczalnia przyczep samochodowych Dedlo oferuje swoim klientom przede wszystkim modele jedno- lub dwuosiowe o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 750 kg. Dzięki temu do poprowadzenia całego zespołu pojazdów wystarczy standardowe prawo jazdy kategorii B.
Te pierwsze charakteryzują się niższą masą, natomiast warianty dwuosiowe wykazują większą stabilność na nierównej nawierzchni i lepiej radzą sobie z bardziej kłopotliwymi ładunkami. Oba rodzaje nadają się do większości standardowych zastosowań, więc jeśli tylko posiadasz auto wyposażone w hak, wynajem przyczepki samochodowej w Dedlo powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Dla kogo wypożyczenie przyczepki?

Wynajem przyczep to usługa, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Nieprzypadkowo! Chcesz przewieźć średniej wielkości ładunek, nie przepłacając za transport i zrealizować zadanie w dogodnym terminie i godzinach? Wypożycz przyczepkę w Dedlo! Wachlarz zastosowań jest naprawdę szeroki.

Kiedy warto rozważyć wypożyczenie przyczepki:

Przeprowadzka – koszty paliwa i usług rosną. Wynajem przyczepy jest bardziej opłacalny niż zamawianie usługi przewozu. Twoje meble i przedmioty będą bezpieczne w transporcie, ponieważ sprzęt dostępny w Dedlo jest niezawodny, a swój dobytek cały czas masz pod kontrolą.
Wywóz odpadów – robisz porządki w domu lub ogrodzie? Pozbywasz się zniszczonych mebli? Po rozbiórce budynku na Twojej posesji zalegają odpady budowlane? Wynajem przyczep samochodowych to idealne rozwiązanie również na takie okazje.
Duże zakupy – kupujesz opał, materiały budowlane lub remontowe albo dużą ilość innego towaru, lecz sprzedaż nie obejmuje dostawy do Twojej lokalizacji? Wypożycz przyczepkę samochodową i nie przejmuj się transportem.To tylko wybrane przykłady zastosowań, w których wynajem przyczep samochodowych okazuje się strzałem w dziesiątkę. Gdy tylko czeka Cię transport dużego ładunku do domu, na działkę, do znajomych, do rodziny lub do miejsca pracy, nasza wypożyczalnia przychodzi z pomocą. Dzięki temu rozwiązaniu nie martwisz się o zamówienie transportu i całkiem sporo oszczędzasz!

Dlaczego Dedlo? Wypożyczalnia przyczep z doświadczeniem!

Nasza wypożyczalnia przyczep samochodowych stanowi optymalny wybór, ponieważ mamy w tej branży ogromne doświadczenie. Od lat sprzedajemy na polskim rynku pojazdy doskonale dostosowane do potrzeb użytkowników – indywidualnych oraz biznesowych. Z czasem wynajem przyczep stał się kolejnym elementem naszej oferty, bo doskonale rozumiemy, że nie każdemu opłaca się inwestować we własną przyczepę.
Wiemy, jakie modele cieszą się największym zapotrzebowaniem wśród tymczasowych użytkowników, a także z którymi znakomicie poradzi sobie nawet mniej doświadczony kierowca. Właśnie one znalazły się wśród naszych propozycji!

Bezpieczny wynajem przyczep samochodowych ze względu na certyfikaty i atesty

W Dedlo od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu jakość i bezpieczeństwo. Decydując się na wynajem przyczepki samochodowej z naszej wypożyczalni, zyskujesz pewność, że charakteryzuje się ona solidnością, ergonomią, a ładunkowi nic nie zagraża. Każda z proponowanych przyczep posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, stanowiące najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

Wynajem przyczep w Dedlo na elastycznych zasadach

Nasza wypożyczalnia udowadnia, że wynajem przyczepy nie musi być drogi. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Interesuje Cię transport towaru na krótkim dystansie w pobliżu Twojej lokalizacji? W takim razie możesz całkiem dużo zaoszczędzić, wybierając wypożyczenie przyczepy jedynie na 4 godziny. W tym czasie bez problemu dokonasz załadunku i rozładunku, a następnie zwrócisz sprzęt.

Jeśli czeka Cię kilka dłuższych kursów, wypożycz przyczepę w rozliczeniu dobowym. Cena jest wówczas bardzo konkurencyjna, a Ty nie musisz się spieszyć i działać pod presją czasu. W grę wchodzi także długoterminowe wypożyczenie przyczepki – na okres nawet miesiąca. Poproś nas o indywidualną wycenę, a z pewnością nie przepłacisz!

Skonsultuj się z ekspertem i wypożycz przyczepę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Rozważasz wynajem przyczepki samochodowej, ale nie wiesz który model będzie optymalny do planowanego przez Ciebie przewozu? Żaden problem! Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertem Dedlo. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie. Wypożycz przyczepę, na której bezpiecznie i zgodnie z przepisami zmieścisz cały ładunek i komfortowo przetransportujesz w wybrane miejsce!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość