Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przyczepy jednoosiowe stanowią mocno reprezentowaną kategorię w ofercie sklepu Dedlo. Zdecydowana większość modeli tego typu wyróżnia się dopuszczalną masę całkowitą do 750 kg, co sprawia, że bez przeszkód mogą z nich korzystać właściciele prawa jazdy kategorii B. Każda przyczepa jednoosiowa dostępna wśród naszych propozycji posiada swoje unikalne walory użytkowe i cechuje się solidnością wykonania, która idzie w parze z bezpieczeństwem. Przyczepka samochodowa jednoosiowa stanowi zazwyczaj znakomity wybór do przewozu mały i średnich ładunków.

Wyświetlanie 1–6 z 28 wyników

Przyczepa jednoosiowa – dopuszczalna masa całkowita

Przyczepy jednoosiowe to zwykle modele lekkie, które odznaczają się dopuszczalną masę całkowitą do 750 kg. W tej kategorii dwukołowce mają delikatną przewagę nad wariantami wyposażonymi w dwie osie, ponieważ zazwyczaj charakteryzują się większą ładownością. Przyczepka jednoosiowa samochodowa stanowi bardzo częsty wybór wśród posiadaczy prawa jazdy kategorii B, którzy nie potrzebują dodatkowych uprawnień, by z niej korzystać, oczywiście pod warunkiem, że masa całkowita zespołu pojazdów nie przekracza 4250 kg.

Przyczepy jednoosiowe – potencjalne zastosowania

Przyczepa jednoosiowa przyda się każdemu, kto regularnie bądź dość często przewozi stosunkowo niewielkie ładunki. Wystarczy, że auto jest wyposażone w hak.

Przyczepka jednoosiowa samochodowa – przykładowe ładunki:

  • materiały budowlane i kruszywo
  • meble i wyposażenie ogrodu,
  • nieduże maszyny i narzędzia,
  • sprzęt sportowy.

Z tych powodów przyczepa jednoosiowa jest chętnie wybierana zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.

Przyczepka jednoosiowa samochodowa – najważniejsza zalety

Ważną zaletą, jaką charakteryzuje się praktycznie każda przyczepka jednoosiowa jest jej uniwersalność. Niska masa sprawia, że mogą z niej skorzystać także posiadacze niedużych aut. Wszechstronność dotyczy też szerokiego wachlarza ładunków, z jakimi radzą sobie przyczepy jednoosiowe. 

Ponadto lekka przyczepka samochodowa jednoosiowa o ograniczonej długości nie sprawia problemów mniej doświadczonym kierowcom. Wynika to z łatwiejszego manewrowania i krótszej drogi hamowania.

Jeśli przyczepa jednoosiowa zostanie wyposażona w plandekę, można nią przewozić nawet bardziej delikatne i wrażliwe na warunki atmosferyczne ładunki. W Dedlo zadbaliśmy o satysfakcję naszych klientów. Wszystkie przyczepy jednoosiowe wyróżniają się mocną konstrukcją i bezpieczeństwem potwierdzonym atestami.

Przyczepy jednoosiowe – urozmaicony warianty

Każda przyczepka samochodowa jednoosiowa w tej kategorii stanowi unikalną propozycję. Dla użytkowników ceniących wysoki poziom wygody optymalny wybór stanowi przyczepa jednoosiowa resorowana. Dobre rozwiązanie na niskiej jakości drogi.

Przyczepa jednoosiowa uchylna ułatwia rozładunek, kiedy transportowana jest ziemia bądź kruszywo. Do dyspozycji naszych klientów są przyczepy jednoosiowe o zróżnicowanym wykończeniu burty – na przykład sklejkowym lub stalowym. Wedle zapotrzebowania, a także wielkości i mocy samochodu, można dobrać długość i szerokość przyczepy oraz wysokość burt.

Zastanawiasz się, która przyczepka jednoosiowa najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami i wspólnie wybierzemy optymalny model!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość