Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przyczepa dwuosiowa stanowi dość częsty widok na polskich drogach, nic więc dziwnego, że takich modeli nie mogło zabraknąć w ofercie naszego sklepu. Użytkownicy wybierający przyczepy dwuosiowe doceniają ich stabilność podczas jazdy, również w trudnych warunkach. Każda przyczepka dwuosiowa dostępna w naszym sklepie to unikalny model odznaczający się wyjątkowymi zaletami.

Wyświetlanie 1–6 z 13 wyników

Przyczepy dwuosiowe – dopuszczalna masa całkowita

Jeśli przyczepka samochodowa dwuosiowa charakteryzuje się dopuszczalną masę całkowitą do 750 kg, zgodnie z prawem mogą jej używać właściciele prawa jazdy kategorii B. To ogromna zaleta z punktu widzenia wielu użytkowników. Przyczepki samochodowe dwuosiowe dostępne w ofercie naszego sklepu to w dużej mierze takie właśnie egzemplarze.

Kiedy dopuszczalna masa całkowita mieści się w przedziale 751kg-3500kg, jest to ciężarowa przyczepa dwuosiowa, która wymaga posiadania prawa jazdy B + E.

Przyczepy dwuosiowe o urozmaiconym zastosowaniu

Przyczepa dwuosiowa stanowi podstawę funkcjonowania niejednego polskiego biznesu. Drobni przedsiębiorcy na co dzień przewożą przy jej pomocy ładunki o średnich gabarytach. Oprócz tego przyczepy dwuosiowe cieszą się powodzeniem wśród prywatnych użytkowników. Przy ich pomocy można transportować między innymi:

  • kruszywa, 
  • meble, 
  • materiały budowlane, 
  • sprzęt sportowy, 
  • narzędzia, 
  • drewno, 
  • węgiel.

To tylko wybrane zadania, z których przyczepa samochodowa dwuosiowa wywiąże się znakomicie.

Przyczepka samochodowa dwuosiowa i jej zalety

Przyczepy dwuosiowe stanowią często świadomy wybór właścicieli, którym zależy na transporcie bardziej delikatnych ładunków. Dlaczego? Ponieważ przyczepki samochodowe dwuosiowe gwarantują większą stabilność podczas jazdy. Równomierne obciążenie utrudnia przesuwanie się ładunku po podłodze. Ponadto przyczepka dwuosiowa lepiej radzi sobie w trudnych warunkach atmosferycznych, podczas opadów lub silnego wiatru. Jest to co prawda możliwe kosztem słabszej zwrotności, jednak warto docenić fakt, że przyczepa dwuosiowa nie kołysze się podczas jazdy.

Przyczepa samochodowa dwuosiowa dostępna w urozmaiconych rozmiarach

Każda przyczepa dwuosiowa dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się nieco innymi wymiarami. Urozmaicone długości i szerokości przestrzeni ładunkowej determinują zastosowanie danego egzemplarza. Jeśli przyczepka dwuosiowa przy identycznej dopuszczalnej masie całkowitej charakteryzuje się większą przestrzenią ładunkową, można na niej z powodzeniem przewozić towar o większej objętości, ale niekoniecznie dużej masie. W przypadku mniejszych, ale cięższych towarów optymalnym wyborem są bardziej kompaktowe, a więc łatwiejsze w prowadzeniu przyczepy dwuosiowe.

Przyczepka dwuosiowa – zróżnicowane konfiguracje

Każda przyczepka dwuosiowa to nieco inna konstrukcja. Burty mogą być wykonane na przykład z aluminium lub wzmocnionej relingami sklejki wodoodpornej. Dla wielu użytkowników priorytetem jest przyczepa dwuosiowa z antypoślizgową podłogą.

Istnieje też rozwiązanie poprawiające stabilność danego modelu. Jest nim przyczepka samochodowa dwuosiowa wyposażona w koło podporowe. Ponadto niektóre przyczepki samochodowe dwuosiowe są wyposażone w zawieszenie skrętne lub ułatwiający manewrowanie uchylny dyszel.

Przyczepa dwuosiowa w sprzedaży i wynajmie

Solidne, bezpieczne i ergonomiczne przyczepy dwuosiowe można bez problemu nabyć w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Z kolei kierowcy, którzy pragną używać przyczepy tylko sporadycznie, mogą skorzystać z naszej oferty wynajmu, obejmującej przyczepy dwuosiowe!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość