Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jednym z najważniejszych wyróżników sklepu Dedlo jest urozmaicony asortyment, który odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów. Z tego powodu znalazło się w nim miejsce na pojazdy takie jak przyczepy rolnicze jednoosiowe. Wbrew nazwie są to modele cechujące się dość szerokim zróżnicowaniem, przeznaczone dla użytkowników biznesowych oraz prywatnych. Przyczepa rolnicza jednoosiowa pozwala na sprawny i szybki rozładunek towaru, a także łatwe manewrowanie. Poznaj tę kategorię produktów i wybierz model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania!

Wyświetlanie 1–6 z 25 wyników

Przyczepy rolnicze jednoosiowe a dopuszczalna masa całkowita

W większości przypadków przyczepka rolnicza jednoosiowa jest lekkim pojazdem o ograniczonej, choć przyzwoitej ładowności, a co za tym idzie dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 750 kg. Ten parametr ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia bardzo wielu potencjalnych użytkowników. Gdy dopuszczalna masa całkowita wynosi 750 kg lub mniej, przyczepa jednoosiowa rolnicza może być prowadzona bez dodatkowych uprawnień, a więc wystarczy standardowe prawo jazdy kategorii B. Przy większej masie całkowitej niezbędne jest posiadanie kategorii B+E.

Czym wyróżnia się przyczepa rolnicza jednoosiowa?

Wszystkie przyczepy rolnicze jednoosiowe dostępne w naszym sklepie mają postać wywrotki. Kiprowanie, czyli wywrót skrzyni pozwala na przyspieszony rozładunek towaru, który jest sypki, zatem nie wymaga delikatnego, ręcznego ściągania z przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu zespół pojazdów może szybko wyruszyć w drogę i odbyć kolejny kurs.

Każda przyczepa rolnicza jednoosiowa stanowi dobry wybór dla użytkowników, którym zależy na łatwym manewrowaniu zespołem pojazdów przy ograniczonej przestrzeni. Kompaktowa konstrukcja daje dostęp do miejsc, do których nie docierają większe modele. Poza tym stosunkowo nieduże przyczepy rolnicze jednoosiowe znacznie wygodniej zmieścić w garażu.

Wydawać by się mogło, że przyczepa jednoosiowa rolnicza nie zapewnia dobrej stabilności w trakcie jazdy, jednak w naszym sklepie znalazły się egzemplarze wyposażone w solidne zawieszenie, oparte na przykład o niezależne wahacze, osie skrętne czy resory piórowe. Dzięki temu pojazd znacznie lepiej wybiera nierówności, co jest bardzo istotne w branży rolniczej i jej pokrewnych. 

Przyczepka rolnicza jednoosiowa nie tylko do gospodarstw rolnych

Przyczepy rolnicze jednoosiowe znajdują zastosowanie w niedużych gospodarstwach rolnych, ale nie tylko. Wielu nabywców wykorzystuje takie pojazdy w branży sadowniczej i ogrodniczej. Jeśli chodzi o użytkowników indywidualnych, cieszą się one sporą popularnością wśród właścicieli działek, bo nie wymagają dodatkowych uprawnień, a znakomicie radzą sobie z przewozem gleby, nawozów, nasion czy sadzonek. 

Przyczepa jednoosiowa rolnicza do wynajęcia

Przyczepa rolnicza jednoosiowa stanowi z Twojego punktu widzenia zbędną inwestycję, jednak sporadycznie potrzebujesz takiego pojazdu? Nic straconego! W Dedlo oprócz sprzedaży przyczep oferujemy również ich wynajem dostępny w kilku lokalizacjach w Polsce. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz przyczepę, która najlepiej spisze się w planowanych przez Ciebie zadaniach!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość