Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przyczepa towarowa stanowi doskonałą alternatywę dla samochodu dostawczego, furgonetki lub małej ciężarówki. Jest znacznie tańszym rozwiązaniem, a dzięki niej właściciel auta osobowego może w razie potrzeby przewozić praktycznie dowolne towary. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą solidne, zróżnicowane i niezwykle funkcjonalne przyczepy towarowe. Wybierz egzemplarz, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Wyświetlanie 1–6 z 35 wyników

Przyczepy towarowe zróżnicowanej masie całkowitej

Posiadasz prawo jazdy kategorii B? To wystarczające uprawnienie, aby korzystać z niektórych egzemplarzy przyczep towarowych. Wystarczy, że dopuszczalna masa całkowita przyczepy nie przekracza 750 kg. Nawet nieduża przyczepka towarowa znacznie zwiększa pole manewru w trakcie transportu niedużych i średnich ładunków. 

Dla właścicieli dodatkowych uprawnień, czyli posiadaczy prawa jazdy B + E, wybór jest znacznie szerszy, ponieważ obejmuje przyczepy towarowe o dopuszczalnej masie całkowitej sięgającej nawet 3500 kg. To pojazdy dla profesjonalistów zdolne do pomieszczenia naprawdę dużego ładunku.

Przyczepa Towarowa – liczba osi pojazdu

Poszczególne modele przyczep różnią się pomiędzy sobą liczbą osi. Najmniejsze i prawdopodobnie najrzadziej spotykane przyczepy towarowe są wyposażone w zaledwie jedną oś. Przyczepka towarowa jednoosiowa to lekki pojazd o kompaktowych wymiarach, którego zaletą są duże zdolności manewrowe. Tego typu przyczepy docierają do ciasnych i trudno dostępnych miejsc.

Mniej zwrotna przyczepa towarowa dwuosiowa lub trzyosiowa charakteryzuje się zazwyczaj większą masą, ale ma swoje unikalne zalety. Przede wszystkim jest zdecydowanie łatwiejsza w prowadzeniu, zwłaszcza z punktu widzenia doświadczonego kierowcy. 

Przyczepka Towarowa – nieograniczone zastosowanie

Przyczepka towarowa występująca w różnych wariantach ma tak naprawdę nieograniczone zastosowanie. Z tego typu pojazdów korzystają zarówno właściciele przedsiębiorstw, jak i użytkownicy indywidualni. Przyczepa pozwala na transport dowolnego ładunku – mebli, kruszywa, materiałów budowlanych, małych pojazdów i maszyn, każdego towaru, który pozostanie bezpieczny w trakcie transportu.

Niektóre przyczepy towarowe znakomicie spisują się także w rolnictwie oraz branżach ogrodniczej i sadowniczej. Z drugiej strony mała przyczepka towarowa stanowi dobry wybór dla właściciela ogrodu lub działki, który od czasu do czasu musi przewieźć większy ładunek. 

Zróżnicowane warianty przyczep towarowych

W ofercie Dedlo przyczepy towarowe pojawiają się w bardzo wielu wariantach. Najpopularniejszy spośród nich to koła pod skrzynią, w którym powierzchnia załadunkowa znajdująca się ponad osią lub osiami jest otoczona burtami. Do tego typu przyczepy towarowej zazwyczaj można założyć plandekę, aby ochronić towar przed warunkami atmosferycznymi.

Bardziej wymagającemu użytkownikom możemy zaoferować między innymi przyczepy towarowe w wersji furgon. Powierzchnię załadunkową tworzy kontener, który można bezpiecznie zamknąć, nie martwiąc się, że znajdujący się wewnątrz towar trafi w niepowołane ręce. W naszej ofercie dostępne są też specjalistyczne przyczepy towarowe przeznaczone do przewozu maszyn budowlanych, a także chłodnie.

Wybierz egzemplarz, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania ze względu na wielkość powierzchni załadunkowej, konstrukcję i możliwość garażowania!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość