Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wśród pojazdów dostępnych w sklepie internetowym Dedlo przyczepy podłodziowe zdecydowanie zasługują na miano egzemplarzy do zadań specjalnych. Dlaczego? Przyczepa podłodziowa wyróżnia się szeregiem zastosowanych rozwiązań, które odróżniają ją od innych modeli. Do naszej oferty wybraliśmy najciekawsze i najbardziej funkcjonalne. Jeśli interesuje Cię niezawodna przyczepka podłodziowa lub przyczepka pod skuter wodny, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi tu pojazdami. Z pewnością dokonasz wyboru, którego nie pożałujesz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przyczepy podłodziowe – dopuszczalna masa całkowita

Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podobnych pojazdów, doskonale wiemy, czym powinna charakteryzować się optymalna przyczepa podłodziowa. Sporty wodne zyskują na popularności, więc coraz więcej Polaków pragnie posiadać własną łódź lub skuter. Przyczepka podłodziowa o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kg może być prowadzona w ramach zespołu pojazdów przez posiadacza prawa jazdy kategorii B. To bardzo lekka konstrukcja o długiej przestrzeni ładunkowej, której idealnie spełnia swoją rolę.

Przyczepka podłodziowa dla hobbystów i sportowców

W naszym sklepie przyczepy podłodziowe cieszą się powodzeniem zarówno wśród przedsiębiorców prowadzących wypożyczalnie sprzętu wodnego, profesjonalnych zawodników, jak ich hobbystów – miłośników sportów wodnych. Każdy znajdzie tu model idealnie spełniający jego oczekiwania. Przyczepa pod łódkę sprawia, że uprawianie ukochanego sportu daje znacznie więcej możliwości – sprzęt można wygodnie przetransportować na drugi koniec Polski lub za granicę. 

Przyczepa podłodziowa ułatwiająca wodowanie

Konstruując nasz asortyment, zadbaliśmy o najwyższą wygodę użytkowników, dlatego każda przyczepa podłodziowa dostępna w naszej ofercie jest przystosowana do ergonomicznego wodowania. Decyduje o tym wyposażenie osi w wodoszczelne łożyska. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że przyczepka podłodziowa z czasem ulegnie uszkodzeniu, ponieważ wilgoć dostanie się tam, gdzie nie powinna. 

Przyczepy do przewozu łodzi o innowacyjnej konstrukcji

Każda przyczepa podłodziowa dostępna w ofercie sklepu Dedlo to przemyślana, funkcjonalna, wręcz innowacyjna konstrukcja. Niska masa idzie w parze z solidnym wykonaniem, co jest możliwe dzięki wzmocnionym profilom. Konstrukcja jest zabezpieczona poprzez cynkowanie ogniowe, co sprawia, że przyczepka podłodziowa pozostaje odporna na korozję, a przecież pojazdy tego typu są szczególnie narażone na działanie wilgoci.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest ruchoma tylna belka, co ułatwia demontaż, ale również pozwala na przewóz łodzi o większej długości. Z kolei regulacja położenia osi pomaga lepiej wyważyć ładunek, co przekłada się na komfort kierowcy i wyższy poziom bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia pozostaje solidne mocowanie dla łódek i skuterów wodnych, podobnie jak swobodna regulacja podpór. Wybór przyczepy do przewozu łodzi z naszego asortymentu to gwarancja niezawodności i z pewnością go nie pożałujesz. Życzymy szerokiej drogi, a następnie udanych rejsów i niezapomnianych przygód!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość