Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szukasz przyczepy znakomicie nadającej się do przewozu przede wszystkim towarów sypkich, która charakteryzuje się niewielkimi gabarytami i łatwo nią manewrować? W sklepie Dedlo z pewnością znajdziesz odpowiedni egzemplarz. Jednoosiowa przyczepka z kiprem stanowi idealny wybór do takich zastosowań. Pojazdy, które proponujemy cechują się solidnym wykonaniem. Poszczególne przyczepy jednoosiowe z kiprem różnią się natomiast rozwiązaniami konstrukcyjnymi i powierzchnią przestrzeni ładunkowej. Wybierz idealny egzemplarz z naszej oferty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jednoosiowa przyczepa z kiprem – dopuszczalna masa całkowita

Każda jednoosiowa przyczepka z kiprem znajdująca się w naszej ofercie to lekki pojazd, którego dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg. Dzięki temu do jego eksploatacji nie są potrzebne dodatkowe uprawnienia. Przyczepka jednoosiowa z kiprem o takich parametrach może być prowadzona przez kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii B. Jest to więc dobry wybór nie tylko dla profesjonalistów, ale również indywidualnych użytkowników. 

Przyczepy jednoosiowe z kiprem, czyli łatwe manewrowanie pojazdem

Przyczepa z kiprem jednoosiowa zazwyczaj cechuje się dość kompaktowymi rozmiarami. Doceni ją każdy kierowca, któremu zależy na łatwym manewrowaniu pojazdem. Przyczepa jednoosiowa z kiprem dociera tam, gdzie trudno wjechać z większym egzemplarzem. Dobrym tego przykładem jest teren budowy lub niewielka działka. Przyczepka samochodowa z kiprem wyposażona w tylko jedną oś może być swobodnie przesuwana siłą ludzkich mięśni, gdy brak przestrzeni nie pozwala na jej optymalne ustawienie autem. 

Przyczepa samochodowa z kiprem – błyskawiczny rozładunek towaru

Ułatwiony rozładunek towaru to prawdopodobnie najważniejsze zaleta, jaką odznacza się przyczepa z kiprem. Jeśli konkretny ładunek może być po prostu wysypany z przyczepy, użytkownicy zaoszczędzają mnóstwo czasu. Przyczepka z kiprem rusza w drogę, by odbyć kolejny kurs, podczas gdy standardowy egzemplarz wymaga ręcznego rozładowania. W naszej ofercie znajdują się pojazdy wyposażone w ergonomiczną pompę hydrauliczną. 

Przyczepa z kiprem – rozwiązania konstrukcyjne

Zależy Ci na bardzo skutecznym zawieszeniu pojazdu? W takim razie prawdopodobnie zainteresuje Cię przyczepa jednoosiowa z kiprem wyposażona w resor piórowy z amortyzatorami. Co jeszcze posiadają egzemplarze dostępne w naszej ofercie? Jeśli nie masz miejsca na garażowanie pojazdu, zadowoli Cię informacja, że przyczepa z kiprem jednoosiowa po rozładunku może zostać ustawiona na tylnej burcie i być przechowywana w pozycji pionowej.

Jednoosiowa przyczepka samochodowa z kiprem – potencjalne zastosowania

Istnieje wiele zastosowań, w których znakomicie spisuje się przyczepa jednoosiowa z kiprem. Przykłady? Nasze pojazdy znajdują zastosowanie między innymi w małych gospodarstwach rolnych, branży sadowniczej i ogrodniczej. Równie dobrze przyczepa z kiprem jednoosiowa przyda się właścicielowi działki i dużego ogrodu. Pojazdy tego typu sprawdzają się także w branży budowlanej, wszędzie tam, gdzie transportu wymaga kruszywo, piasek lub inne sypkie materiały. 

Przyczepka jednoosiowa z kiprem również w ramach wynajmu

Przyczepka jednoosiowa z kiprem jest Ci potrzebna tylko sporadycznie? Nie musisz podejmować decyzji o jej zakupie. W Dedlo proponujemy również wynajem pojazdów dostępny w kilku lokalizacjach w Polsce.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość