Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje pojazdów do zadań specjalnych. Do tego grona z pewnością zaliczają się przyczepy na quady. Wiele spośród nich nadaje się zresztą także do transportu innych małych pojazdów, przez co stanowią dobry wybór nie tylko dla hobbystów. Każda przyczepka na quady stanowi unikalną propozycję. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie między innymi masą i konstrukcją. Przyczepa na quada kupiona w Dedlo to gwarancja solidności i długowieczności.

Wyświetlanie 1–6 z 19 wyników

Przyczepy na quady o zróżnicowanej dopuszczalnej masie całkowitej

Jakie uprawnienia są potrzebne, aby korzystać z przyczepy na quady? Wszystko zależy od dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu. Jeśli nie przekracza ona 750 kg, przyczepka do przewozu quada może być prowadzona przez kierowcę posiadającego najbardziej popularną kategorię B.

Co w przypadku większych pojazdów? Przyczepka pod quada o wyższej dopuszczalnej masie całkowitej wymaga posiadania kategorii B + E. W naszej ofercie dostępne są egzemplarze reprezentujące obie grupy, ponieważ wiemy że przyczepka do transportu quada stanowi optymalny wywóz dla wielu potencjalnych użytkowników.

Przyczepka do transportu quada – najważniejsze zalety

Dlaczego właśnie przyczepa? Quada tak naprawdę trudno transportować w inny sposób. Przyczepka na quady jest po prostu najlepiej dostosowana do tego przeznaczenia pod względem konstrukcyjnym. Niektóre egzemplarze posiadają specjalne szyny najazdowe, a inne są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia stabilizujące ładunek. Nie bez znaczenia pozostaje optymalne wyważenie, jakim charakteryzuje się dedykowana przyczepka na quady.

Przyczepka na quady lub inne niewielkie pojazdy

Warto zwrócić uwagę, że przyczepka pod quada ma znacznie szersze przeznaczenie, niż mogłoby się wydawać. Większość dostępnych u nas modeli pozwala także na wygodny transport innych małych pojazdów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczepka na quady równie znakomicie poradzi sobie z transportem między innymi motocykli i skuterów. Warto wziąć to pod uwagę, dokonując wyboru optymalnej przyczepy na quady.

Przyczepa na quada dla hobbystów i przedsiębiorców

Komu przyczepy na quady powinny szczególnie przypaść do gustu? Pierwszą grupę z pewnością stanowią sportowcy i hobbyści, którzy w ten sposób mogą najwygodniej przetransportować swój pojazd w wybrane miejsce, na przykład na teren zawodów lub jazdy rekreacyjnej. Jednocześnie przyczepa do transportu quada stanowi częsty wybór wśród przedsiębiorców, na przykład zajmujących się wypożyczaniem tego typu pojazdów. Niektóre modele okazyjnie nie mogą także posłużyć do przewozu innych ładunków.

Przyczepka do przewozu quada – zróżnicowane konstrukcje

Każda przyczepka do przewozu quada znajdująca się w ofercie naszego sklepu to unikalny egzemplarz posiadający konkretne zalety. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą nie tylko o wymiarami i dopuszczalną masą całkowitą. 

Do ciekawych rozwiązań należą między innymi zdejmowane plandeki. Dzięki temu wyposażona w nie przyczepa do transportu quada wyśmienicie spisuje się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. O przeznaczeniu konkretnych egzemplarzy decyduje także konstrukcja ramy i materiał, z której została ona wykonana. Każda przyczepka do transportu quada z naszej oferty jest wytrzymała i wyposażona w ergonomiczne mocowania. Zapraszamy do wyboru optymalnego egzemplarza!

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość