Skip to content Skip to footer

51.39  brutto (41.78  netto)

Brak w magazynie

Numer katalogowy: 1031
Zakres DMC: 300 – 750 kg
Materiał: stal ocynkowana

Opis

Zaczep do przyczepki samochodowej

Zaczep do przyczepki samochodowej WINTERHOFF WW8-E o wytrzymałości do 800 kg do zapięcia na kwadrat 50×50 na dyszlu typu T. Do użycia w przyczepach lekkich niehamowanych z DMC do 750 kg. Bardzo łatwy w montażu na dyszlu. Pasuje do kuli haka 50 mm. Zapewni Twojej przyczepie bezpieczne i mocne połączenie z hakiem. Dzięki wskaźnikowi poprawności sprzęgu zawsze będziesz wiedział, że zaczep jest odpowiednio zapięty. Wskaźnik zużycia poinformuje Cię kiedy powinieneś wymienić go ponownie.

Zaczep kulowy do przyczepki lekkiej

Zaczep kulowy WW8-E jest dodatkowo wyposażony w uchwyt na wtyczkę od instalacji elektrycznej wykonany z twardego plastiku. To udogodnienie pozwala na zaczepienie na nim wtyczki, która dzięki temu nie plącze się pod nogami, gdy przyczepka jest odpięta oraz przeciwdziała zawilgoceniu. Najczęstszym problemem w połączeniu świateł przyczepki z samochodem są właśnie zaśniedziałe styki od wtyczki. Przez to proste rozwiązanie zaoszczędzisz sobie wiele czasu i nerwów. Dodatkowo dzięki fabrycznie nawierconemu otworowi na zabezpieczenie antykradzieżowe w zaczepie możesz ochronić swoją przyczepkę przed kradzieżą instalując w nim specjalny zamek. Uniemożliwia on odpięcie przyczepki z haka lub jej zapięcie całkowicie blokując rączkę zaczepu.

Zaczepy do przyczepki WINTERHOFF

Zaczepy do przyczepki firmy WINTERHOFF charakteryzują się bardzo dobrą renomą na rynku. Są stosowane jako standardowy typ zaczepu w większości przyczep lekkich największych światowych producentów przyczep takich jak TEMARED, czy martz. Niemiecka jakość gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przed długi czas nawet w bardzo trudnych warunkach. Ocynkowana stal nie poddaje się korozji, dlatego nie musisz martwić się o przyczepkę trzymaną pod chmurką. Zaczep jest zawsze gotowy do pracy i bezpiecznie sprzęga przyczepkę z Twoim autem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaczep kulowy WW8-E do przyczep 50×50”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy

Zostaw wiadomość